☂ Jesień, ach to Ty!

Hej!

Wpadam ze spontanicznym i szybkim postem w to piękne niedzielne popołudnie :)

Wiem, że słonko budzi nas jeszcze intensywnymi promieniami zakradając się do naszych pokoi, część z nas jeszcze chętnie wybiera spódniczki na poobiednie spacery. Ze mną tak właśnie już jest. Gdy jakaś pora roku dobiega końca chciałabym aby trwała i trwała... No ale z naukowego punktu widzenia aby mogło przyjść następne lato muszą nastąpić pozostałe pory roku. (tak - to takie odkrywcze...)


Jeśli chodzi o to co dzieje się u mnie - nic twórczego ani odkrywczego nie miało miejsca. Ciągle zbieram siły na nadchodzący rok akademicki i nie ukrywam, że to oczekiwanie daje mi dużo frajdy. Całe to zbieranie się do porannej toalety w ponure i ciemne poranki, termos w łapce w drodze na uczelnie, beztroskie "okienka" w parku... Ah... Jak tu nie chcieć być studentką :D

Taaak wiem, część z Was myśli sobie: "aa głupia, po tygodniu jej się znudzi". Ale uwielbiam żyć chwilą. W tym momencie myślę tylko o samych pozytywach, a na narzekanie jeszcze znajdzie się miejsce, o czym na pewno przekonacie się czytając mojego bloga w trakcie trwania szkoły. :D
Ale będę się starać wyegzekwować od siebie jak najwięcej podczas chociażby pierwszego roku.


Kończę już te farmazony!
Pamiętajcie o zaglądaniu na mojego funpage'a !

Paa! ;*
Ps Piszcie co u Was Misiaki! :)))

4 komentarze:

 1. U mnie też już niedługo się zacznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ależ śliczna z ciebie dziewczyna i do tego masz cudowne włoski :) Kochana z wielką chęcią obserwuję i zapraszam do siebie - wpadnij chociaż na chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy24.10.14

  no naprawdę jesteś prześliczna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie lekkie kreacje, nadają się praktycznie wszędzie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)
Jeśli podoba Ci się to co robię, o czym piszę i chciałabyś gościć częściej, a przede wszystkim być na bieżąco na mojej stronie - zaobserwuj.
Jeśli i mnie Twój blog w jakiś sposób zainspiruje i zaciekawi możesz liczyć na rewanż. :)

Dziękuję Ci :)

Copyright © 2016 Kinga Pawlikowska , Blogger