O MNIE

KIM JESTEM? JAK MAM NA IMIĘ?
Zatem. Mam na imię Kinga. Urodzona 11 marca 1993.Od urodzenia mieszkam w woj. łódzkim. Moją pasją jest muzyka, a od niedawna również blogowanie i to właśnnie jemu poświęcam ostatnio najwięcej czasu i uwagi. Jestem pozytywną osobą, która uwielbia przebywać w gronie swoich najbliższych (w tym przyjaciół, rodziny i mojego ukochanego - Rafała). Staram się pisać optymistycznie, ciekawie, kreatywnie i z pasją. Własne życie staram się prowadzić własnym tempem, kochając ludzi, a przy tym być zdystansowana do samej siebie ( i do niektórych osób również :) ).

CO BĘDZIE GŁÓWNĄ DOMENĄ BLOGA?
Blog, którego obecnie możecie przeglądać powstał w październiku 2013r. jednak zawiesiłam go i wznowiłam swoją drogę z blogowaniem w tym roku (2014) w marcu. Stworzyłam własną stronę by móc dzielić się moim punktem widzenia w sprawach, które dotykają pewnie każdego, by móc dzielić się z Wami tym co codziennie dzieje się w moim życiu. Uwielbiam również opisywać stroje dnia lub recenzować produkty kosmetyczne dlatego to miejsce jest dla mnie idealne i czuję, że mogę tu napisać dosłownie wszystko (pod warunkiem, że będę "ubierać " to w odpowiednia słowa). W każdym poście staram się przekazać Wam to co jest wartościowe, ale też to, co po prostu gra mi w duszy. To co nie do końca jest rozważne i konstruktywne. Dzieje się tak, ponieważ nie chcę ukrywać tego jaka jestem. Ten blog jest dla tych, którzy lubią czytać o wszystkim i o niczym.

PRZYPADKOWE FAKTY O MNIE?

Mieszkam na wsi :)
     Na pewno znajdą się i tacy co uważają, że życie na wsi jest monotonne, nudne i bez polotu. Po części się zgodzę, ponieważ na dobrą sprawę mniej się tu dzieje niż w mieście. Na dodatek wszędzie jest daleko i pracy na działce również nie jest mało, ale za to mam świeże powietrze pod nosem i więcej możliwości wyjścia na rower czy urządzenie pikniku lub ogniska wraz ze znajomymi.

Kocham zwierzęta :)
     Wychowując się na wsi miałam styczność z wieloma zwierzętami. Najbardziej przywiązana jestem do psów, ponieważ według mnie tylko one potrafią w pełni odwdzięczyć się nam nazwijmy to "uczuciem". Wypełniają również pusty dom gdy jesteśmy sami - wprowadzają dużo radości i życia. Tak jest! :)

Uwielbiam śpiewać :)
     Gdy zostaję sama w domu napada mnie chęć śpiewania do pilota od telewizora. W każdym miejscu potrafię nucić ulubione piosenki. Kiedyś zdarzyło mi się nawet wstawić swoją twórczość na YT (solo i w duecie z koleżanką), ale w pierwszym przypadku zabrakło mi wiary w siebie natomiast w drugim coś niezależnego od nas przyczyniło się do usunięcia filmików (mam na myśli tzw włam na konto).

Interesuję się modą i urodą :)
     Codziennie do porannej kawy lubię przeglądać nowości na blogach związanych tematycznie z urodą i modą. Od dziecka lubiłam przebierać się po kilka razy w garderobie mojej mamy tudzież starszej siostry i urządzać sobie pokazy mody (na które nikt wstępu rzecz jasna nie miał). 
Kosmetyką interesuję się stosunkowo niedawno (choć maluję się od końca gimnazjum). Lubię czasem zaszaleć i nałożyć na powieki jakiś ciemniejszy cień. W praktyce lubię również czytać ciekawostki urodowe w kolorowych pisemkach.

Maniaczka lakierów do paznokci :)
     UWIELBIAM malować paznokcie i bawić się kolorami. Konsekwentnie uzupełniam swoją kolekcję nowymi markami, rodzajami i odcieniami.

JEŚLI PRZECZYTAŁYŚCIE ZAPRASZAM DO LEKTURY MOJEGO BLOGA ŻYCZĄC WAM MIŁEJ ZABAWY :)

3 komentarze:

 1. Anonimowy12.6.14

  Ja też wolę gazowaną, a spódniczka CLEO twojej siostry boska.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12.6.14

  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Na tym zdjęciu wyglądasz jak główna aktorka Szkoły uczuć :o

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)
Jeśli podoba Ci się to co robię, o czym piszę i chciałabyś gościć częściej, a przede wszystkim być na bieżąco na mojej stronie - zaobserwuj.
Jeśli i mnie Twój blog w jakiś sposób zainspiruje i zaciekawi możesz liczyć na rewanż. :)

Dziękuję Ci :)

Copyright © 2016 Kinga Pawlikowska , Blogger